Szkolenia

gallery/adobestock_208489450

Wraz z nadejściem 25 maja 2018r. przepisy Rozporządzenia RODO zaczęły wymagać praktycznie od wszystkich Przedsiębiorców skutecznego chronienia danych osobowych swoich pracowników, klientów czy kontrahentów. Można śmiało powiedzieć, że przepisy te dotyczą w zasadzie wszystkich prowadzących działalność gospodarczą, i dużych korporacji i małych Przedsiębiorców zatrudniających np. tylko jednego pracownika.

O ile duże podmioty szybciej poradzą sobie z wdrożeniem ochrony danych osobowych, o tyle dla mikro przedsiębiorców  jest to nadal często „czarna magia” – szczególnie dla podmiotów zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach. Zamówienie usługi indywidualnego wdrożenia RODO jest zbyt dużym kosztem. Również oferowane na rynku szkolenia mają charakter ogólny i organizowane są praktycznie wyłącznie w dużych miastach. Udział mikro przedsiębiorcy w takim wydarzeniu nie tylko stanowi z reguły znaczny koszt, ale przede wszystkim nie przynosi oczekiwanego rezultatu tj. możliwości sprawnego, bez dodatkowego nakładu czasu przeniesienia uzyskanych informacji na grunt swojej firmy.

Dlatego nasza firma występuje do Państwa z ofertą szkoleń dedykowanych konkretnym grupom przedsiębiorców, którymi najczęściej są mikro przedsiębiorcy, np. gabinetom kosmetycznym, fryzjerskim, pensjonatom, gabinetom stomatologicznym itp. Szkolenia odbywają się w pobliżu Państwa miejsca pracy, co pozwoli na udział bez konieczności dojazdu do dużych miast.

Na każdym szkoleniu otrzymają Państwo materiały dedykowane Państwa profesji oraz jasną informację jak przeprowadzić sprawnie proces wdrożenia ochrony danych w swojej firmie.

Zaletą naszych szkoleń są materiały dedykowane określonej profesji, możliwość zadawania pytań i rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących ochrony danych osobowych w Państwa dziedzinie. Takiej możliwości nie dają szkolenia on-line, dlatego stawiamy na tradycyjną formę dzielenia się wiedzą.

 

Oferujemy szkolenia dostosowane do potrzeb mikrofirm